הכל על "תעשיית הרצח"

צ'ארלי צ'פלין: 
"...נתיב החיים היה יכול להיות חופשי ויפה, אך תאוות הבצע הרעילה את נפשותינו... והצעיד האותנו לאומללות ושפיכות דמים...".                                                                                             מתוך "הדיקטטור הגדול"


* * * * * 

כדי לחשוף את "תעשיית הרצח" האכזרית, הפועלת בתוכינו באין מפריע, תחת שתיקה והשתקה, במתכונת של "פשע מאורגן", ארחיק מעט עד רוסיה, ואפגישכם עם מכונת הרצח הרוסית, דרכה אתחבר אל "תעשיית הרצח" השטנית הפועלת כאן, במדינת ישראל.

מאשה גסן, עיתונאית רוסיה ממוצא יהודי, חושפת באומץ, בספרה: "פוטין האיש ללא פנים"', כיצד הצליח ולדימיר פוטין, איש אפור ומגלומן, לכבוש לעצמו את השלטון על רוסיה הגדולה, ובתוך כך, נחשפת מכונת הרצח הרוסית. 
ידוע, כי מגלומנים הם כלי בידי בעלי הון, באמצעותם הם מקדמים את האינטרסים הכלכליים שלהם. בעלי ההון, משקיעים בקידומם של מגלומנים, הידועים במוסריותם הירודה, ומקדמים אותם לצמתים מרכזיים בשלטון, לעמדות כוח, מתוכם יפעלו לטובת האינטרסים הכלכליים של בעלי ההון.

מתוך הערך "ולדימיר פוטין" - ויקיפדיה
"...יחסיו של פוטין עם אנשי העסקים המכונים "אוליגרכים", שנהנו מהשפעה, עושר וכוח פוליטי וכלכלי בתקופת ילצין, עמדו במוקד הביקורת נגדו. עם חלק מאוליגרכים אלו שיתף פוטין פעולה, ואחרים, כבוריס ברזובסקימיכאיל חודורקובסקי ולאוניד נבזלין, הוא רדף, כלא או הגלה. הקרמלין התייחס לביקורת נגד פוטין כתעמולה אנטי רוסית, ונעשו צעדים להשתקת הביקורת...". 
ואלה הצעדים שנעשו: רציחתם של העיתונאים המבקרים, בידי עושי דברו של פוטין, קרי, בעלי ההון.
והמשטרה, כמובן, לא מצליחה לפענח אף מקרה של רצח

******

תעשיית הרצח בישראל פועלת במתכונת מכונת הרצח הרוסית... גם כאן מחוסלים בני אדם כדי לקדש אינטרסים אישיים של נבחרי ציבור מושחתים... החיסולים מבוצעים בשיטות נקיות... וכמובן גם כאן, המשטרה לא מצליחה לפענח אף מקרה רצח מהסוג הזה, לחילופין, המשטרה סוגרת את התיק במצג שווא כאילו לא ברצח עסקינן...

חיסול עדים בתיק פלילי, כשיטה להתחמק מהרשעה, בישראל

חיסול עדים מרכזיים בתיק פלילי, שכיחה מאוד בעולם התחתון, כשיטה להתחמק מהרשעה.
אני מעולם לא הבנתי מדוע לא נעשה דבר למנוע מצב סוריאליסטי זה, אשר מעודד עבריינים, לרצוח עדי מדינה נגדם, וגם מחבל במאמצי התביעה להרשיע את הנאשם בתיק. 
דו"ח וועדת זיילר לחקירת פרשת פריניאן, חושף קיום מערכת יחסים מסואבת בין בכירים במשטרה לבין משפחות פשע, בעולם התחתון, אף מתברר, כי גם בקרב מכובדים בחברה שכיחה שיטה שטנית זו, של רצח עדים כאמצעי להתחמק מהרשעה. בקישורים מטה, פרשיות העוסקות בפשע הזה.
פרשת דודו טופז ז"ל, שהסתיימה בהתאבדותו, פותחת צוהר אל דרכי פעילותה של "תעשיית הרצח", הלכה למעשה.
השופט אדמונד לוי, בהתייחסו לשיטת הפשע האכזרית שנחשפה בפרשת דודו טופז ז"ל, כתב בפסק הדין:
"...בתמורה לבצע כסף הביעו הנאשמים נכונות לשמש שכירי חרב בידיו של טופז... בעבור אותן מעות ששולמו להם, הם הכו, חבלו ופצעו בצורה קשה את קורבנותיהם, אלה הותקפו מן המארב מבלי לדעת במה חטאו, וגם נוכחותו של קטין רך בשנים לא מנעה מהתוקפים מלעשות שפטים בשירה מרגלית לנגד עיניו של בנה... בנכונותם לרתום עצמם למשימות כה בזויות, הוכיחו המערערים את הצד המסוכן שבאישיותם...".


דודו טופז ז"ל, בהתייחס לתקיפתו של מנכ"ל קשת, אבי ניר, אמר בחקירתו"...אחרי התקיפה של אבי... נבהלתי מחומרת התקיפה ומהקלות שבה אפשר לעשות דברים כאלה...".
גם אני כמו דודו טופז, נבהלתי, כאשר חשפתי את הקלות שבה מחוסלים בני אדם, ועד כמה עמוק שיתוף הפעולה שזוכה לו הפשע האכזרי הזה, בקרב אנשים מן הישוב
לא כן השוטרים.
אני רואה בדמיוני את חוקרי המשטרה, מחייכים לעצמם, בעת שדודו טופז התוודה בפניהם, שנבהל מהקלות שבה אפשר לעשות דברים כאלה, ואומרים בלבם: "...כמה תמים האיש הזה... חושב שהמציא את הגלגל.. לו ידע, כמה קל למחוק משפחות שלמות מעל פני האדמה... כפי שאנו עושים יום יום... במסווה של שוטרים... הוא לא היה נבהל מהקלות שאפשר לתקוף אדם תמים במכות...".

מה בין אסון הכרמל שבו נלכדו צוערי משטרה לבין ההפטרה שהתלוותה אל פרשת "מקץ" בשבת של האסון?... "תעשיית הרצח"!


*****   *****   *****   ******   *****

המכובדים במשטרה

המכובדים בלשכת התעסוקה תל-אביב

המכובדים במשרד מבקר המדינה

הצד האפל של הבית ברחוב רופין 40 בתל-אביב

קורבנות אחרים

תאונות דרכים בשימוש "תעשיית הרצח"

מה בין "צדק חברתי" לבין "תעשיית הרצח"

המידע שאני מצפה לקבל

הקישורים שלי


אני מאמינה שכל הכוחות הקיימם בעולם בטלים ומבוטלים מול כוחו של בורא עולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה